• Samorząd uczniowski

• Wybory do SU 2011

•  Dnia 28 września 2011 roku, w środę, w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Nowi kandydaci na stanowisko przewodniczącego, wiceprzewodniczącego, sekretarza i skarbnika, dzielnie walczyli o głosy wyborców w tygodniu poprzedzającym wybory. W tym roku zgłosiło się naprawdę wielu kandydatów zarówno ze szkoły podstawowej, jak i gimnazjum. Niesamowite plakaty wyborcze rzucały się w oczy, co ubarwiło nasz szkolny korytarz. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością, więc ich kampanie wyborcze można zaliczyć do bardzo udanych. Jeszcze przed weekendem, startujący zaprezentowali się swoim wyborcom na sali gimnastycznej, by ostatecznie zachęcić do siebie i swoich poglądów. W poniedziałek i wtorek obowiązywała cisza wyborcza, a już w środę biało – czerwona urna „zagościła” na szkolnym korytarzu. Z uwagi na ogromną rangę całego wydarzenia, uczniowie przyszli w ten dzień ubrani na galowo, niosąc dumnie „Jedynkowy” krawat. Wybory odbyły się sprawnie i bez kłopotów, a to wszystko zawdzięczamy pp. Małgorzacie Fallach i Agnieszce Jasińskiej, które swym czujnym okiem prowadziły całą uroczystość. Przy urnie zasiadły Sylwia Szponder, Wiktoria Wójtowicz, Julia Kołodziej, Magda Filipek, Klaudia Dembińska, Agnieszka Rajzyngier i Małgorzata Dziewicka, które także dzielnie pomagały przy organizacji głosowania. Ostatecznie po przeliczeniu wszystkich głosów, na apelu ogłoszono wyniki oznajmiające, iż:

Przewodniczącym został uczeń klasy IIa – Maciej Dębowski.

Wiceprzewodniczącym został uczeń klasy IIb – Daniel Reszczyński

Sekretarzem została uczennica klasy Ic – Łucja Nowicka

Skarbnikiem została uczennica klasy Ia – Natalia Dąbrowska

Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom!

Tekst: M. Dziewicka ucz. kl. III C gim.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTEK