• Samorząd uczniowski

• Wybory do SU 2021

• Dnia 1 października 2021 r. uczniowie naszej szkoły w tajnych i demokratycznych wyborach wybierali przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Było to dla społeczności uczniowskiej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie kl. IV-VIII świadomie dokonali wyboru swoich kandydatów. W tym dniu uczniowie wybrali również opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwali p. Agnieszka Jasińska, p. Monika Bulińska – Nodzak, Zosia Konopka z kl. 8a i Szymon Kowalczyk z kl. 7a. Dziękujemy p. Marice Wojsław za przygotowanie urn wyborczych.

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobyła uczennica kl. 8a Oliwia Wysmułek i pełnić będzie funkcję Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym. Zastępcą Oliwii będzie Szymon Kilczewski z kl. 8b, natomiast Nikola Krzyżanowska z kl. 5b będzie pełnić funkcję sekretarza. W skład Rady Samorządu Uczniowskiego wejdą również Aniela Kaniewska z kl.  7b, Zofia Łęgowska z kl.  8c i Maja Wróblewska z kl. 8b. Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została p. Agnieszka Jasińska.

Serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do pracy na rzecz społeczności szkolnej.