• Samorząd uczniowski

• WYBORY 2013

• W piątek 27.09. 2013r., odbyły się w naszej szkole WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.

Wypełnioną kartę do głosowania uczniowie mogli wrzucić do urny wyborczej w obecności komisji w czasie godziny wychowawczej. Wyniki wyborów poznamy już w poniedziałek!

NASI KANDYDACI:

Dnia 27 września 2013 roku, w piątek, w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Nowi kandydaci na stanowisko przewodniczącego, zastępcy i sekretarza walczyli o głosy wyborców bardzo zaciekle. Przez tydzień na górnym korytarzu wisiały liczne plakaty oraz były prowadzone kampanie wyborcze. We wtorek kandydaci prezentowali się w sali gimnastycznej na długich przerwach, natomiast w środę i czwartek zapanowała już cisza wyborcza. W piątek każdy uczeń przyszedł odświętnie ubrany a większość posiadała krawaty z "Jedyneczką". Przy urnach w komisji wyborczej zasiadali uczniowie z klas trzecich gimnazjum: Katarzyna Sokołowska, Karolina Wilanowska, Bartłomiej Rajzyngier i Jakub Szyszka. Były również osoby wspomagające: Izabela Rączkowska i Małgorzata Tołwińska. Po pełnych emocji wyborach, w poniedziałek poznaliśmy zwycięzców. Przewodniczącą została Martyna Zawalska z klasy IA G, z-cą przewodniczącej Wiktoria Kostka z klasy IA G a sekretarzem Marzena Bolc z klasy IC G. Do Rady Samorządu należy również skarbnik w osobie Katarzyny Sokołowskiej z klasy III A G.

Ogólnie wybory przebiegły bardzo sprawnie i bez żadnych zakłóceń a nad wszystkim czuwała p. Agnieszka Jasińska – opiekunka Samorządu Uczniowskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom!

Marzena Bolc Ucz. kl. IC G