• Informatyka

• REGULAMIN PRACOWNI

1. W pracowni uczniowie mogą przebywać tylko pod opieką nauczyciela.
            2. Każdy uczeń ma przydzielone przez nauczyciela miejsce pracy, na którym utrzymuje porządek.
            3. W pobliżu komputerów nie mogą znajdować się żadne pojemniki z cieczami.
            4. Zabronione jest samowolne włączanie, przełączanie i rozłączanie jakichkolwiek urządzeń elektrycznych.
            5. Nie wolno przechowywać plików sprzecznych z ogólnie przyjętymi normami moralnymi.
            6. Bez zgody nauczyciela nie wolno instalować oprogramowania przyniesionego z zewnątrz, ani zmieniać ustawień sprzętu komputerowego.
            7. W pracowni można korzystać wyłącznie z licencjonowanego oprogramowania.
            8. Uczniowie mają prawo używać wyłącznie kont przydzielonych przez nauczyciela.
            9. Przed przystąpieniem do pracy, uczeń zobowiązany jest sprawdzić stan swojego stanowiska. O usterkach należy bezzwłocznie poinformować nauczyciela prowadzącego zajęcia.
            10. Po zakończeniu zajęć uczniowie odchodzą od swoich stanowisk dopiero po sprawdzeniu ich przez nauczyciela.
            11. Za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem sprzętu komputerowego przez uczniów odpowiedzialność finansową ponoszą ich rodzice (opiekunowie).