• Samorząd uczniowski

• WOLONTARIAT

************

SOBOTA Z MENTOSEM 11.03.17

Założyć szelki Mentosowi, to nie lada wyczyn… Kiedy w końcu nam się to udało, Mentos został spacyfikowany uściskami wolontariusza Wiktora i wyruszyliśmy na spacer. Obeszliśmy „rewir”, sprawdziliśmy co w trawie piszczy. Mentos wywęszył wszystkie informacje pozostawione przez swoich czworonożnych kumpli.  Po drodze złapał nas wiosenny deszczyk. Szaleństwu nie było końca...

Dominika Kazimierczak

************

W sobotę 4 marca uczennica klasy IIc, była wolontariuszem w Schronisku dla Zwierząt Bezdomnych w Milanówku. Arwen miała okazję wyprowadzić na spacer Rogera - niewidomego pieska, a także karmić szczeniaki, które w schronisku oczekują na adopcję. Podpatrywała też pracę doświadczonych wolontariuszy, którzy sprzątali boksy, czyścili i napełniali miski, zmieniali psiakom obroże. Serdecznie zapraszam na kolejną „Sobotę z psem” dzieci o wielkim sercu. Mile widziane są „smakołyki” dla pupili.

Dominika Kazimierczak

• KONKURS NA LOGO KLUBU MAŁEGO BIEGACZA

• Podsumowanie konkursu plastycznego na „Logo Klubu Małego Biegacza” zorganizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski:
          I miejsce Weronika Zawisza kl. IIb

II miejsce Franek Kossut kl.IIIa, Kacper Meksuła kl. IIIc
          III miejsce Kamil Karpiński kl. IIIb

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczniów.

Mały Samorząd Uczniowski

*Opracowanie graficzne logo: Beata Osiadacz

• PODARUJ ODROBINĘ RADOŚCI

• AKTYWNA PRZERWA

• MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI zaprasza uczniów klas I - III SP na AKTYWNĄ PRZERWĘ

w każdy poniedziałek godz. 13.25 - 13.40 do hali sportowej.