• Edukacja wczesnoszkolna

• KLUB MAŁEGO BIEGACZA 2016/2017

• "Klub Małego Biegacza"

rozpoczął wiosenne treningi w terenie

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►

Podsumowanie konkursu plastycznego na „Logo Klubu Małego Biegacza” zorganizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski odbyło się 2.03.17 r.

1 miejsce Weronika Zawisza kl. IIb

2 miejsce Franek Kossut kl.III a, Kacper Meksuła kl. IIIc
          3 miejsce Kamil Karpiński kl. IIIb
          Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczniów.

MSU

*Opracowanie graficzne logo: Beata Osiadacz

DOŁĄCZ DO NAS!

KLUB MAŁEGO BIEGACZA

Zapraszamy chętnych uczniów z klas II-III SP do wspólnego biegania!

Spotkania biegowe odbywają się w każdy poniedziałek

w godz. 12.40-13.25

lub w piątek w godz. 12.40-13.25
          (dodatkowy termin dla tych, którzy nie mogą w poniedziałki)

Zbiórka w szatni.

Obowiązuje strój oraz obuwie sportowe.

Zgoda rodziców

24.10.16

24 października na zajęciach Klubu Małego Biegacza uczniowie zwinnie pokonywali tor z przeszkodami, kształtowali prawidłową postawę, a przy tym świetnie się bawili. Kolejne zajęcia już 7 listopada, zapraszamy na biegi w terenie.

Dominika Kazimierczak

10.10.16

Dzisiaj odbył się trening pod hasłem: "W zdrowym ciele - zdrowy duch"

19.09.16

12.09.16

W poniedziałek 12 września 2016 r., odbyło się pierwsze spotkanie biegowe w nowym roku szkolnym. Pogoda sprzyjała, dlatego zrobiliśmy sobie mały rekonesans biegowy w terenie. Do grupy biegaczy dołączyli obecni drugoklasiści. Chętnych uczniów klas II-III SP serdecznie zapraszamy w następny poniedziałek. Warunkiem uczestnictwa w biegach jest przestrzeganie regulaminu oraz zgoda rodziców (do pobrania z naszej strony). Nauczycielkami odpowiedzialnymi za Klub Małego Biegacza są pp. Dominika Kazimierczak, Iwona Błeszyńska i Joanna Staśczak - Mierzejewska

• KLUB MAŁEGO BIEGACZA 2015/2016

• 23.05.16 r.

Dzisiejsze spotkanie biegowe z powodu upału, odbyło się w hali sportowej. Uczestnicy - najwierniejsi bywalcy odbyli bieg „relaksacyjny”, gdyż byli zmęczeni po weekendzie. Zapraszamy chętnych i nieprzekonanych jeszcze, że bieganie jest fajne na nasze cotygodniowe spotkanie w kolejny poniedziałek.

***************************

11.04.16 r.

Kolejne spotkanie biegowe za nami. Dobra passa pobijania rekordów wciąż trwa. Poniedziałkowa trasa liczyła ponad 3 kilometry! Mali biegacze są coraz bardziej wytrwali. Uczeń klasy III b Piotr Sadecki zasługuje na szczególną pochwałę. Jest liderem w naszej licznej grupie! Dużym odkryciem jest uczeń klasy II b Artur Berkowski, który jest jednym z najbardziej wytrwałych drugoklasistów w naszej grupie.

***************************

14.03.16 r.

Kolejny „zabiegany” poniedziałek za nami. Po południu mali biegacze przemierzali okolicę w towarzystwie swoich wychowawczyń. Wszystkim, którzy brali udział w dzisiejszym spotkaniu bardzo dziękujemy i jak zwykle zapraszamy w przyszły poniedziałek. Będziemy witać wiosnę!

D. Kazimierczak

• POGODZIE SIĘ NIE DAJEMY I TAK TRENUJEMY!!!

• 22 lutego 2016 r., odbyło się pierwsze spotkanie „Klubu Małego Biegacza”, w którym udział wzięli uczniowie klas I-III. Ze względu na deszczową pogodę zajęcia odbyły się w hali sportowej. Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów do uczestnictwa w spotkaniach w każdy poniedziałek w godzinach 12.40-13.25. Warunkiem uczestnictwa jest pisemna zgoda rodzica. Więcej informacji uzyskać można u opiekunów MSU p. D. Kazimierczak i p. K. Dąbrowskiej.

MSU