• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

• Zajęcia muzyczne, uroczystości szkolne

MUZYCZNE PRZERWY

Muzyka podczas przerw międzylekcyjnych? Czemu nie! Słuchanie różnorodnych przebojów muzycznych podczas przerw urozmaica uczniom czas oraz zachęca do wspólnych zabaw wokalno - tanecznych.

ŚPIEWAMY PIĘKNIE DLA NASZYCH NAUCZYCIELI. EMISJA GŁOSU I DYKCJA. PIOSENKA *CZTERNASTEGO PAŹDZIERNIKA*

W październiku klasy czwarte na lekcjach muzyki uczyły się poprawnej emisji i dykcji. Wykorzstaliśmy sprzęt nagłaśniający Ibiza PORT8VHF-BT do wykonania ćwiczeń wokalnych oraz piosenki "Czternastego października".

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2022

Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w hali sportowej odbyło się Ślubowanie klas 1, podczas którego wykorzystaliśmy mikrofony bezprzewodowe do przemówień i recytacji.

Z RYTMEM ZA PAN BRAT - KLASA 4c

Na lekcji muzyki uczyliśmy się piosenki *Poczuj rytm*, w której soliści zaśpiewali zwrotki korzystając ze sprzętu nagłaśniającego Ibiza PORT8VHF-BT, reszta klasy wtórowała w refrenie. Mogliśmy poczuć się, jak prawdziwi wokaliści. Bardzo podobało się nam to zadanie!

SZYBKO - WOLNO W PIOSENCE *JARZĘBINA* - KLASA 2c

Klasa 2c podjęła na lekcji muzyki wyzwanie związane z wykonaniem piosenki "Jarzębina" stosując różne rodzaje tempa. W atrakcyjnym wykonaniu piosenki pomógł nam mikrofon i głośnik Ibiza PORT8VHF-BT, dzięki którym słychać nas było chyba w całej szkole wink