• J. polski

• CIEKAWE LEKCJE

• ROK SZKOLNY 2012/2013

NASZA AKADEMIA - RELACJA UCZNIÓW KL. 4 B Z LEKCJI JĘZ. POLSKIEGO

"Wczorajsza lekcja była bardzo fajna i śmieszna. Przygotowania do niej trwały kilka dni, ale warto było popracować. Gdy skończyliśmy pracę, nasza sala wyglądała bardzo kolorowo. Nasza pani wychowawczyni, zarazem nauczycielka j. polskiego, wyglądała bardzo zabawnie w stroju pana Kleksa. (...) Robiliśmy różne zadania takie jak: kleksografia, przędzenie liter... Nawet, jak ktoś źle wykonał zadanie, to i tak dostawał nagrodę. To była najlepsza lekcja na świecie" (Ola Pielak)

"Nasza sala 22.10.2012 r., wyglądała pięknie. Były różnokolorowe balony i wiele inych materiałów. Każdy z nas przyniósł coś do udekorowania. Jeden przyniósł serpentyny, drugi piegi. Gdy wszystko było gotowe, zaczęliśmy lekcję. Najpierw podzieliliśmy się na grupy, potem dostaliśmy karty pracy i musieliśmy odszyfrować, co powiedział szpak Mateusz. Była rywalizacja między grupami. (...) Nasza pani przebrała się za pana Kleksa i jak ktoś nie mógł rozwiązać zadania, pani "wlewała" mu do głowy olej. Był też szpak Mateusz, ale wyglądał trochę jak papuga." (Jakub Sulerzycki)

"W dniu 22 października klasa 4b spróbowała upodobnić swoją salę do Akademii Pana Kleksa. Pani przebrała się za Pana Kleksa. Był też ptak z papieru, były przepiękne motyle, które wyglądały jak żywe. W Akademii panowała bajkowa atmosfera. (...) Wszyscy z nieciepliwością  czekamy na następne takie lekcje." (Jakub Namiota)

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA ALBUMU FOTOGRAFICZNEGO. MOŻNA TAM ZOBACZYĆ TAKŻE DZIEŁA PLASTYCZNE - MAKIETY AKADEMII.