• Muzyka

• PROJEKTY ARTYSTYCZNE, KONKURSY

• ROK SZKOLNY 2023/2024

Konkurs na projekt kartki świątecznej ogłoszony przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej:
            FORMULARZ

Zgłoszenia wraz z pracami konkursowymi w formacie JPG lub PDF możecie przesyłać do 30 listopada 2023 roku na adres kartka@nifc.pl.

ROK SZKOLNY 2021/2022

XVIII Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej ”INTERMUZA Sosnowiec 2021”

pod dyrekcją artystyczną JACKA CYGANA

Serdecznie zapraszamy,

dzieci i młodzież do udziału w XVII Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej "INTERMUZA Sosnowiec 2021", pod dyr. artystyczną Jacka Cygana.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Prezentacje oceniane są w dwóch kategoriach wiekowych - 7-10 oraz 11-13. Podczas festiwalu preferowane są piosenki polskich autorów i kompozytorów.

Zwycięzcy uhonorowani zostaną atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Koncert finałowy Festiwalu odbędzie się 2.10.2021 o godz. 18.00 w Sali widowiskowo – koncertowej Muza. Gościem specjalnym gali będzie Grzegorz Turnau.

UWAGA!

Termin zgłoszeń mija w dniu 16.09.2021 r.

Więcej informacji www.kiepura.pl

PLIKI DO POBRANIA:

regulamin: <pobierz>

karta zgłoszeń: <pobierz>

ROK SZKOLNY 2020/2021

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym świątecznym nastroju zapraszamy do udziału w Projekcie muzycznym:

„MOJA ULUBIONA KOLĘDA, PIOSENKA ŚWIĄTECZNA”

Do udziału w Projekcie zachęcamy uczniów klas I – VIII naszej szkoły, w którym należy zaśpiewać (w języku polskim)/zagrać kolędę lub piosenkę świąteczną, zarejestrować nagranie i przesłać plik (film zapisany w formacie MP4 lub link do filmu) na adres e-mail: projekty_art@o2.pl do dnia  18 grudnia 2020 r., z dopiskiem:  „MOJA ULUBIONA KOLĘDA, PIOSENKA ŚWIĄTECZNA”. W treści maila prosimy podać dane wykonawcy/wykonawców: imię, nazwisko, klasa, tytuł wykonanego utworu.

Przesłane produkcje będą zamieszczone na stronie szkoły 23 grudnia 2020 r.

W Projekcie można zaśpiewać/zagrać solo lub grupowo, mogą też wziąć udział dzieci i ich rodzice/opiekunowie lub zespoły utworzone przez członków rodziny.

Film może być zrealizowany telefonem komórkowym lub innym dowolnym urządzeniem. Każdy z uczestników przygotowuje tylko jeden utwór, a czas prezentacji filmowej nie powinien przekraczać 4 minut.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania filmów niespełniających wyżej wymienionych wymogów.

Przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe dla uczestników Projektu.

ZAPRASZAMY I CZEKAMY NA WASZE ŚWIĄTECZNE PREZENTACJE!

Koordynatorzy projektu: Beata Osiadacz i Marika Wojsław

DO POBRANIA:

OŚWIADCZENIE o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych oraz publikację wizerunku

• Z okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę zapraszamy do udziału w Projekcie muzyczno - filmowym: „ZNAMY PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNE”.

Podzielcie się swoim talentem z innymi!

Cele Projektu to: popularyzacja pieśni patriotycznych, kultywowanie wartości i postaw patriotycznych, uświadomienie roli pieśni historycznych w rozwijaniu poczucia tożsamości narodowej, rozwijanie zamiłowania do śpiewu oraz kształtowanie i pogłębianie ogólnej muzykalności i wrażliwości artystycznej.

Do udziału w Projekcie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Milanówku zachęcamy uczniów klas I – VIII naszej szkoły, w którym należy zaśpiewać/zagrać pieśń lub piosenkę o charakterze patriotycznym, zarejestrować nagranie i przesłać plik (film zapisany w formacie MP4 lub link do filmu) oraz skan OŚWIADCZENIA o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych oraz publikację wizerunku na adres e-mail: projekty_art@o2.pl do dnia 9 listopada 2020 r., z dopiskiem:  „ZNAMY PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNE”. W treści e-maila prosimy podać dane wykonawcy/wykonawców: imię, nazwisko, klasa, tytuł wykonanego utworu. Przesłane produkcje będą zamieszczone na stronie szkoły dnia 11 listopada 2020 r.

W Projekcie można zaśpiewać/zagrać solo lub grupowo/zespół rodzinny. Utwór wokalny powinien być wykonany z akompaniamentem (własnym/półplaybackiem) lub a cappella.

Film może być zrealizowany telefonem komórkowym lub innym dowolnym urządzeniem. Każdy z uczestników przygotowuje tylko jeden utwór, a czas prezentacji filmowej nie powinien przekraczać 5 minut.

Każdy Uczestnik Projektu otrzyma Dyplom za udział, a za wyjątkowe, ciekawe, kreatywne i atrakcyjne pomysły muzyczno-filmowe przewidziane są nagrody!

CZEKAMY NA WASZE PREZENTACJE MUZYCZNE!

Koordynatorzy Projektu muzycznego: Beata Osiadacz, Marika Wojsław

DO POBRANIA:

OŚWIADCZENIE o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych oraz publikację wizerunku, ustalenia końcowe.