• BEZPŁATNA ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

• W ramach Akcji Ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” prowadzonej w naszej Szkole, zachęcamy do udziału w bezpłatnej zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

DOŁĄCZ DO AKCJI! Z NAMI ZYSKUJE KAŻDY UCZESTNIK AKCJI!

Termin:12, 13 lutego 2024 r.

Miejsce: Parking przy Hali Sportowej nr 2 w Milanówku, ul. Szkolna

PLAKAT INFORMACYJNY.pdf

• KONKURSY ŚWIĄTECZNE - ROZSTRZYGNIĘCIE

• Wyniki konkursu na "Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową".

Wybór zwycięzców był bardzo trudny, dlatego WSZYSCY, którzy wzięli udział otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Gratulacje dla: Oliwii Wideryńskiej, Izabeli Jasińskiej, Leonarda Łuniewskiego, Patrycji Bartosiak, Dominiki Piwek i Michała Nielepkowicza.

Dziękujemy Wam bardzo za zaangażowanie oraz czas, który poświęciliście, aby wykonać prace. Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zwycięzcy grudniowego konkursu na "Najpiękniejszy Słój Świąteczny" - KLASA 4B.

Gratulujemy!